Menu

Warmińskie Szutry – rajdowe emocje na szutrowych drogach

Dziękujemy naszym partnerom za pomoc w organizacji Rajdu

Cały wysiłek włożony w organizację Inter Cars Warmińskich Szutrów nie zakończyłby się sukcesem, gdyby nie ogromne wsparcie wielu osób i firm. Szczególnie dziękujemy Panu Krzysztofowi Oleksowiczowi współzałożycielowi i Członkowi Zarządu Inter Cars S.A. za wsparcie teraz i w całym minionym sezonie Inter Cars Szuter Cup – Szutrowy Puchar.
 
Niewątpliwym sukcesem jest dołączenie dużej, międzynarodowej korporacji Budimex S.A. do tegorocznego grona naszych Partnerów. Budimex nie tylko buduje drogi, aby jeździło nam się wygodniej i bezpieczniej, ale również rozumie potrzebę wspierania inicjatyw lokalnych. Dziękuję i liczę, że nasza współpraca na rzecz rozwijania motorsportu będzie trwała przez wiele kolejnych lat.
 
Rajd jest wspierany przez lokalne firmy, wśród których należy wymienić: Royal Sp. z o.o. (producent m.in. produktów do myjni samochodowych), Staniszewscy Beton (największy wytwórca betonu w województwie warmińsko-mazurskim), Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Jezioranach, PHPU Domdrev, Danis-Oil, która użyczyła nam teren na Park serwisowy, ZHU Zbigniew Żarna specjalizujący się m.in. w obróbce stali i aluminium, Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania im. prof. T. Kotarbińskiego oraz Rabatol.pl, która wspomaga nas w zakresie promocji rajdu.
 
Dziękujemy fundatorom nagród dla zawodników rywalizujących na odcinkach specjalnych – Bizol Polska Sp. z o.o., MSP Mielniczyn oraz firmie Polska Woda Sp. z o.o. producentowi wody Primavera, która jest oficjalną wodą cyklu Szuter Cup – Szutrowy Puchar.
 
Dziękuję również za ogromną przychylność mieszkańcom Gminy Jeziorany oraz władzom lokalnym. Drodzy Państwo, dzięki wspólnym wysiłkom zrobimy fantastyczne widowisko.
 
Wraz z całym sztabem osób pracujących nad przygotowaniem, zapraszamy do Jezioran, które są bazą rajdu Inter Cars Rajd Warmińskie Szutry. Czekają na Was piękne i wymagające trasy, życzliwi mieszkańcy i dobry klimat dla sportowej rywalizacji.
 

Partnerzy

Patronat medialny

Organizatorzy