Menu

Warmińskie Szutry – rajdowe emocje na szutrowych drogach

Konrad Dudziński/Adam Binięda – pierwsi w klasyfikacji generalnej RO.

Załoga Konrad Dudziński/Adam Binięda zwyciężyli w klasyfikacji generalnej RO, na drugim miejscu Marcin Skuracz/Magdalena Milewska ze stratą 33,6 sekundy, na trzecim uplasowali się Wiesław Zagon/Marek Zakrzewski (+1:06,6). W klasyfikacji generalnej GOŚĆ wygrywają Zbyszek Staniszewski/Sebastian Rozwadowski, druga jest załoga Wojciech Chuchała/Sebastian Sadowski ze stratą (+16,7), trzeci Tomasz Kasperczyk/Damian Syty (+21,6).

Klasę K1 wygrywają Wiesław Zagon/Marek Zakrzewski, na drugim miejscu Patryk Dudziński/Martyna Mrozowska (+30,4), na trzecim miejscu uplasowali się Radosław Perkowski/Robert Dąbkowski (+1:07,0). W klasie K2 zwyciężyli Konrad Dzudziński/Adam Binięda, drudzy byli Marcin Skuracz/Magdalena Milewska (+33,6), na trzecim stopniu podium stanęli Karol Szumski/Jakub Witczak (+6:35,3).

W klasie OPEN zwycięstwo załogi Piotr Michalik/Sebastian Wach, druga pozycja to Sebastian Teter/Bożydar Grzywaczewski (+1,2), na trzecim miejscu dojechali Krzysztof Skiba /Andrzej Tomaszewski (+53,0).

W klasie GOŚĆ AWD zwyciężyli Zbyszek Staniszewski/Sebastian Rozwadowski, druga była załoga Wojciech Chuchała/Sebastian Sadowski ze stratą (+16,7), trzecia Tomasz Kasperczyk/Damian Syty (+21,6). Klasę GOŚĆ FWD wygrali Marcin Kurp/Marta Momot, drugie miejsce zajęli Paula Kucharewicz/Bartosz Dzienis (+22,2), trzecie Maciej Mielniczyn/Daniel Leśniak (+8:17,1).

Trudów rywalizacji na trasie 8 odcinków specjalnych wokół Jezioran nie wytrzymało 11 spośród 32 załóg, które stanęły na starcie.